• Şirketimiz;

  Ofis mobilyaları sektöründe

  9 Yıldır Sizinle

  Müşteri memnuniyetine dayalı güvenilir hizmet anlayışımız, kalite, zamanında teslimat ve çevre hassasiyetini içerir. Ofis342 Mobilya Şirketi , güvenilirliği iş kültürümüzün temelini oluşturur.

  Şirketimiz;
 • BİZ KİMİZ?

  HAKKIMIZDA

  GAZİ ŞEHİRDEKİ OFİSİNİZİN YENİ YÜZÜ
  2015 yılında ofis mobilyaları sektöründe hizmete başlayan ve bir aile şirketi olan OFİS342 müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile sektörde söz sahibi firmalar arasına girmiştir. Kısa geçmişine rağmen 28 yıllık ofis mobilyaları tecrübesiyle güçlü teknik kadrosu, tecrübeli satış personeli, yenilikçi proje ekibi ile ciddi yol kat eden OFİS342, şu anda 1250 metrekare 4 katlı mağazamızla hizmet vermekteyiz.
   
  Kurulduğu günden bu yana Değişimi, Gelişimi ve Yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.
   
  Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltuklan, konferans koltukları, bekleme koltukları,çelik soyunma dolapları,okul sıraları,arşiv dolapları,anfi sıraları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. OFİS342; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyaları tasarlamaktayız.Kısacası ana gayemiz ‘SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM’.
   
  Sunduğumuz mal ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

  BİZ KİMİZ?
 • Ofis342 Mobilya Şirketimiz

  9 Yıldır Kaliteli Hizmet Sunuyor.

Whatsapp
Telefon
X