Gold İhtişamı
Gücünü

Geçmişten Alan Tasarım

Bir

Meydan Okuma

İnovasyon

Güçlü ve Cesur tasarım

ANASAYFA » KURUMSAL
 • Hakkımızda

  Hakkımızda


  GAZİ ŞEHİRDEKİ OFİSİNİZİN YENİ YÜZÜ
  2015 yılında ofis mobilyaları sektöründe hizmete başlayan ve bir aile şirketi olan OFİS342 müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile sektörde söz sahibi firmalar arasına girmiştir. Kısa geçmişine rağmen 28 yıllık ofis mobilyaları tecrübesiyle güçlü teknik kadrosu, tecrübeli satış personeli, yenilikçi proje ekibi ile ciddi yol kat eden OFİS342, şu anda 1250 metrekare 4 katlı mağazamızla hizmet vermekteyiz.
   
  Kurulduğu günden bu yana Değişimi, Gelişimi ve Yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.
   
  Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltuklan, konferans koltukları, bekleme koltukları,çelik soyunma dolapları,okul sıraları,arşiv dolapları,anfi sıraları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. OFİS342; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyaları tasarlamaktayız.Kısacası ana gayemiz ‘SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM’.
   
  Sunduğumuz mal ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.
   
  Kalite Politikamız OFİS342 olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır. OFİS342 markamızla yurt dışı ve yurt içinde müşteri güvenini artırmak ve Türkiye de bir marka olmak. Müşteri memnuniyetini esas alan OFİS342, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak ürünlerimizi araştırma geliştirme departmanından tekrar geçirerek müşterilerimize sunmaktayız. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte KALİTE Yönetimini benimsemekteyiz. OFİS342, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.